تفاوت fetch با Fetch and rende

تفاوت fetch با Fetch and rende

پستتوسط mousavinia » 20 آبان ماه 1396, 13:44

تفاوت Fetch and render قدیمی و جدید
گزینه

عضويت  / ورود
را می توان از قابلیت های جدید وبمستر گوگل دانست که البته این به معنی نیست که در گذشته چنین ابزاری وجود نداشت. قبلا این ابزار مقداری متفاوت از شکل کنونی بود به این صورت که شما می توانستید مشاهده نمایید که گوگل صفحه شما را به چه صورتی شناسایی و ایندکس نموده است. به عبارت دیگر صفحات سایت خود را از دید ربات های گوگل ببینید و نه از دید کاربران طراحی سایت خود. اما اکنون در بخش فتچ کردن دو قسمت Fetch وFetch and render وجود دارد که در بخش و Fetch and render فقط صفحاتی که شما درخواست می دهید را بررسی کرده و به نمایش می گذارند و البته مختصری توضیحات و اطلاعات کاربردی در مورد آن صفحه نیز به شما ارائه می دهند.

تفاوت Fetch and render با Fetch در وبمستر
همانگونه که اشاره کردیم در بخش فتچ کردن دو گزینه وجود دارد. در واقع بیشترین استفاده از گزینه Fetch and render در این بخش برای دیدن خطاها و مواردی که گوگل در یک صفحه و خصوصاً صفحه اصلی قادر به شناخت آن نبوده اند می باشد. عدم شناسایی برخی تصاویر و یا بخش های صفحه دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد از جمله مشکل در پسوند ها و فرمت های فابل های ذخیره شده و یا محدود کردن دسترسی به آن ها توسط ربوت سایت شما. زمانی که بدون وارد کردن آدرس صفحه خاصی در بخش مربوطه در Fetch and render بر روی این گزینه کلیک می کنید می توانید مشکلاتی که در صفحه اصلی سایت شما وجود دارد را مشاهده کنید و میزان اهمیت آنها را نیز مشاهده کنید. این در حالی است که گزینه

عضويت  / ورود
کردن برای معرفی صفحات و url های سایت می باشد. در نوشنار بعدی با نونگار باشید با آموزش نحوه کار با این قسمت از ابزار وبمستر گوگل.

عضويت  / ورودعضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود

طراحی سایت شرکت های خصوصی
طراحی سایت شرکت های خصوصی به واسط طراحی سایت حرفه ای خود می توانند جذب مشتری و بازاریابی اینترنتی را به دنبال داشته باشد و به واسط آن می تواند به درآمدزایی بالاتر منجر گردد. طراحی سایت شرکت های خصوصی

طراحی وب سایت شرکت های خصوصی بسته به زمینه کاری آنها می تواند امکانات و نیز قابلیت های متعددی را ایجاد نماید که می تواند مواردی همچون فروشگاه اینترنتی ، درج سایت آگهی ، ایجاد سایت خبری مواردی می باشند که به راحتی به واسط سیتم های مدیریت محتوا قابل انجام می باشند و  می توانند در مدت زمانی کوتاه و نیز همچنین با هزینه کم به انجام رسد.

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
،


عضويت  / ورود
در انواع و زمینه های مختلف موجود می باشد و می تواند موجب بهبود بازاریابی اینترنتی شما گردد که خود می تواند به واسط پیاده سازی اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت می توانید رنکینگی را در موتورهای جستجو بدست آورید که خود به جذب مشتری و کاربر به سمت سایت شما منجر گردد. طراحی سایت شرکت های خصوصی می تواند درآمدزایی بالایی را به واسط جذب مشتری برای خود به دنبال داشته باشد.

نماد کاربر
mousavinia
 
پست ها : 7
تاريخ عضويت: 10 تير ماه 1396, 12:29
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 70

بازگشت به مطالب ادبی و فرهنگی سایت

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

cron