ایندکس کردن مطالب در گوگل

ایندکس کردن مطالب در گوگل

پستتوسط mousavinia » 20 آبان ماه 1396, 13:02

معرفی Fetch and render
یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در وبمستر تولز گوگل

عضويت  / ورود
و

عضويت  / ورود
می باشد. در مقالات پیشین با وبمستر آشنا شدیم. وبمستر تولز یکی از ابزارهای کاربری در آنالیز و مدیریت طراحی سایت  می باشد که می تواند اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار دهد که هم در طراحی وب سایت  و هم در سئو سایت  به شما کمک می کند. اما وبمستر بخش های مختلفی دارد که یکی از آنها قسمت Fetch کردن می باشد. این ابزار برای معرفی صفحات به گوگل در جهت سریع تر ایندکس شدن محتوای صفحات می باشد. طبیعتاً به دلایل مختلفی ممکن است خزنده های گوگل سراغ سایت شما نیایند و یا اینکه صفحه خاصی و یا جدیدی از سایت شما را شناسایی نکنند. با توجه به اهمیتی که ایندکس صفحات در گوگل دارد برای سریع تر انجام شده ایندکس ابزار Fetch می تواند به شما کمک کند. البته معرفی صفحات از این طریق به گوگل دلیلی بر قطعیت ایندکس شدن آنها ندارد و باید شرایط یک صفحه و محتوای مناسب را رعایت نموده باشید.

عضويت  / ورود


،


عضويت  / ورود


،


عضويت  / ورود


،


عضويت  / ورود


،


عضويت  / ورود


،
طراحی سایت فرهنگسرا
طراحی سایت فرهنگسرا امروزه توسط بسیاری از فرهنگسرا و نهادهای فرهنگی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد  و می تواند در راستای اهداف آموزشی و نیز مالی فرهنگسرا  و نیز دیگر نهادهای آموزشی باشد.

طراحی وب سایت فرهنگسرا می تواند اطلاعات و نیز توضیحات در خصوص دوره های آموزشی مانند دوره های آموزشی ، زمان آغاز کلاس ها ، زمان پایان کلاس ها ، ساعات کلاس ها و دیگر موارد را شامل می گردد که می تواند برای افرادی که می خواهند در کلاس های فرهنگی و آموزشی شرکت نمایند بسیار مناسب نمایند.

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
،

طراحی سایت فرهنگسرا موجب می گردد که اطلاعات و نیز توضیحات را به راحتی درج نمایند که موجب می گردد که افراد به راحتی کسب اطلاع نمایند و این امر می تواند ترافیک بالایی را به سمت فرهنگسرا  و طراحی سایت فرهنگسرا هدایت نماید. امکان ثبت آنلاین نیز می تواند برای کاربران فراهم گردد تا با مشاهده کلاس ها بتوانند در خصوص گرفتن کلاس و نیز همچنین پرداخت آنلاین در خصصوص هزینه کلاس ها را خواهید داشت که می تواند رضایتمندی و نیز راحتی بیشتر کاربران طراحی سایت فرهنگسرا را داشته باشد و در واقع درگاه آنلاین می تواند فاکتوری باشد که در طراحی سایت فرهنگسرا خواهد داشت در واقع برجسته ترین ویژگی در طراحی سایت فرهنگسرا امکان درج نمودن اطلاعات را در خصوص برنامه هایی که فرهنسگرا فراهم نموده است را شامل می گردد و شاید طراحی سایت اطلاعاتی خواهد بود.


نماد کاربر
mousavinia
 
پست ها : 7
تاريخ عضويت: 10 تير ماه 1396, 12:29
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 70

بازگشت به مطالب ادبی و فرهنگی سایت

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

cron