کوچه ای که دیگر ...

ارسال پست
نمایه کاربر
saeed

کوچه ای که دیگر ...

پست توسط saeed »

[CENTER] [CENTER][CENTER]کوچه ای که دیگر تبدیل به خیابان شده است...
بدون شک این تصویر یکی از زیباترین مناظر محل بود که الان دیگه خبری از این درختان زیبا و این جوی آب به یادموندنی نیست..
درسته که تبدیل شدن این کوچه به خیابون میتونه انجام خیلی از کارها رو برای مردم وسط محل آسون کنه، اما اون شکل قدیمی
واقعا دوست داشتنی تر و زیباتر بود. به نظر من همینطور که با هدف آبادانی محل،‌ داریم این تغییرات رو ایجاد می کنیم، باید به فکر
حفظ شکل سنتی روستا و این زیبایی های خدادای هم باشیم...[/CENTER][/CENTER]
تصویر

تصویر

تصویر[/CENTER]

نمایه کاربر
MohammadF

Re: کوچه ای که دیگر ...

پست توسط MohammadF »

من هم کاملا با حرف آقا سعید موافقم، تبدیل کوچه های سنتی به کوچه های ماشین رو ، نه تنها زیبایی کوچه رو از بین می بره ، بلکه باعث سلب آسایش از ساکنین کوچه میشه

نمایه کاربر
amerali

پست توسط amerali »

سلام به آقایون محترم
این بحث توی گروه وایبر کلونگاه جزو بحثهای داغ و جنجالی شده بود که در نهایت به حاشیه رفت و باعث قهر و ناراحتی بعضیا شد .
مسئله اینه که وقتی موقع تصمیم گیری از اهالی و صاحب نظران آگاه مشورت گرفته نشه ، اینجوری میشه یعنی وقتی کار از کار میگذره بایستی فقط انتقاد بیفایده کرد .
معنی دیگر آن در برابر کار انجام شده قرار گرفتن است . منتظر انجام امورات مشابه باشیم اگر همچنان در دخول به تصمیم گیریها بی تفاوت باشیم و سهل انگاری کنیم .
دوستدار روستا - عامر علی .

نمایه کاربر
ali

پست توسط ali »

اقا سعیدعکس جالبی بود و حرف شما هم کاملا درسته.ما باید از این به بعد به فکر این کار ها بیوفتم که دیگه نزاریم حداقل این چند منظره ی قشنگیم که واسه محل مونده خراب بشه به خاطر ابادیه محل.درسته که محل باید اباد بشه و این هم جز واجباته که از دیگر روستا ها عقب نمونیم ولی باید ببینیم به چه قیمتی داریم این کارو میکنیم

نمایه کاربر
ezat
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط ezat »

با سلام به همه دوستان
فرمایشات همه دوستان درست و متینه ولی باید یادمون باشه که هر آبادانی یه عواقبی رو داره
خلاصه اگه آبادانی رو بخوایم باید بهاش رو هم بپردازیم بهتره که اول تکلیفمون رو با خودمون روشن کنیم

نمایه کاربر
iman_tourani
ناظم سایت
ناظم سایت

پست توسط iman_tourani »

آقا سعید نکن این کارو تو خودت یکی از کسایی هستی که مسبب خرابی این منظره شد شما اگه کلاونگا کار نمیکردی دیگه کسی نبود زیر دست اوس صفر کار کنه این کوچه همونجوری میموند نکن این کارو تصویر

نمایه کاربر
kalaavangaa
محل اقامت: تهران-خ دماوند-خ فتحنايي(كهن سابق) ك ش مصطفوی پ 8

پست توسط kalaavangaa »

ای ميون كيله ، فضایِ باغ و راه ياد ِ تو درمه، فراوون راه به راه

كاشكی مانع بويوون ، گتّرون كيله و چيله و راه، تخريب نويوو از فضا

نمایه کاربر
sotak0122

پست توسط sotak0122 »

کوچه های دلت خراب نشود کوچه های جدید خارات نسل بعد را می سازند همانگونه که کوچه ای که دیگر نیست....

نمایه کاربر
saeed

پست توسط saeed »

iman_tourani نوشته شده:آقا سعید نکن این کارو تو خودت یکی از کسایی هستی که مسبب خرابی این منظره شد شما اگه کلاونگا کار نمیکردی دیگه کسی نبود زیر دست اوس صفر کار کنه این کوچه همونجوری میموند نکن این کارو تصویر
ایمان جان اگه من نبودم، تو و شهرام با آقا تراب میرفتین اینکارو میکردین دیگه!
حالا بازم من مراعات کردم، شما میرفتین تا خود لارک رو جاده میکردین تصویر

ارسال پست